חנות אונליין עיצוב ובניה ב- 2500 ש״ח

u-bot חברה שמתמחה בפיתוח חנויות אינטרנטיות במערכת וורדפרס מערכת ניהול התוכן המתקדמת והמוכרת ביותר בעולם. שוקלים לבנות חנות אינטרנטית?

אנו עוזרים לעסקים המעונינים להכנס לאינטרנט להתחיל לשווק ולמכור

מערכת האתר בחנות אינטרנטית הינה נוחה וקלה לשימוש, מלאי המוצרים מוזנים למערכת באמצעות כמה לחיצות פשוטות, ניתן לשנות לערוך ולהוסיף מוצרים מעת לעת בכל רגע נתון. מערכת האתר יודעת לחשב באופן מדוייק את כמות המלאי שנותר ובנוסף להציג מלאי חסר לגולשי האתר. אפשרויות נוספות בחנות אינטרנטית הן: הוספת מוצרים ללא הגבלה, הוספת וראציות ותכונות לכל מוצר, הוספת גלריה לכל מוצר, הוספת אופציה נוספת במעמד רכישה ועוד.. בניית חנות אינטרנטית לעסק תמקסם את ביצועי הפרסום שלכם באינטרנט, תאפשר לגולשים תמיד להתעדכן במוצרים שלכם ואף תכפיל את מאזן ההכנסות. החל משלב ההיכרות ועד לשלב הסופי של בניית חנות אינטרנטית אנו נלווה אתכם בכל חלק מהתהליך וניצור עבורכם את החנות המושלמת שתייצר לכם מכירות בכל יום, כל היום.

מסחר בינלאומי

בניית חנות אינטרנטית פותחת את הדלת למסחר עם גולשים ממדינות ברחבי העולם. בדרך כזו אתם מגדילים משמעותית את כמות החשיפה אליכם ואל העסק שלכם ופועל יוצא את כמות ההכנסות שלכם. חנות אינטרנטית זו האפשרות שלכם להיכנס לשוק הבינלאומי ולמגרש של הגדולים.

קנייה מהירה

בניית חנות אינטרנטית עונה על הצורך בקיצור זמנים הן עבור המוכר והן עבור הקונה. חנות אינטרנטית מנגישה לקונה את כלל מוצריה ואת כל המידע הנחוץ עבורו לשם הקנייה, כך שמרגע ביצוע הרכישה המוצר יישלח אליו תוך ימים ספורים בלבד.

נגישות למובייל ורספונסיביות

חווית משתמש בצורה הטובה ביותר. בניית חנות אינטרנטית מותאמת למובייל היא בגדר חובה כאשר בונים כיום חנות אינטרנטית. החנות מתאימה את התוכן באופן אוטומטי לפי גודל המסך, ללא צורך בהכנה מראש מצד הגולש. כך הגולשים שלכם יהנו מן הרכישה באתר גם כאשר אינם זמינים מול מחשב.

חשיפה ופרסום חסרי תקדים

בניית חנות אינטרנטית תיצור עבורכם חשיפה שלא הייתם יכולים להגיע אלייה בעזרת חנות רגילה. חנות אינטרנטית היא בעלת יתרון בכל הקשור לאופן הפרסום והחשיפה שלה היות וקיימות אינסוף אפשרויות לפרסום באינטרנט. קידום החנות שלכם באינטרנט תוביל את העסק שלכם להישגים שלא דמיינתם.

חיסכון בהוצאות השוטפות

בניית חנות אינטרנטית חוסכת לכם המון בהוצאות השוטפות הקיימות בחנות רגילה. החל מהוצאות הנחסכות על צוות עובדים – מוכרים, עובדי אחזקה ושירות ועד להוצאות עבור החנות עצמה הכולל תשלום שכירות, ארנונה, חשמל ושאר מסים. כל אלו נחסכים ממכם בעת בניית חנות אינטרנטית ומדובר בחיסכון רציני לאורך זמן.

פעילות 24/7

בניית חנות אינטרנטית מאפשרת לכם ליהנות ממנה 24/7 הרי שאתם לא זקוקים להיות בה באופן שוטף לצרכי תפעול. אנשים שרוצים להיכנס אליה בשעות מאוחרות, בשבתות ובחגים יכולים לעשות זאת ללא כל טרחה מצדכם. השקעה משתלמת ונבונה 24/7.

מה תקבלו: